ГоловнаПолітика

Азаров далі думає, що МВФ дасть грошей без підвищення тарифів

Каже, що Україна в основному виконує вимоги Фонду.

Азаров далі думає, що МВФ дасть грошей без підвищення тарифів

Прем'єр-міністр Микола Азаров сподівається, що Міжнародний валютний фонд погодиться надати Україні черговий транш кредиту без виконання умови про підвищення тарифів на енергоносії для населення.

Як повідомили в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів, про це Азаров заявив в інтерв'ю агентству Reuters у вівторок.

"Я думаю, що є перспективи продовження нашої співпраці (з фондом), і ми в основному виконуємо вимоги МВФ відповідно до програми (2010 року)", - сказав голова уряду.

Американці дадуть кредити лише у двох випадках - демократичність виборів до парламенту. Авторитарним режимам кредитів не дають. Друга умова - нова, кардинальна, навіть радикальна зміна в економіці, нова якість економічної політики.— Арсеній Яценюк, народний депутат України

"Усі основні грошові та якісні критерії виконуються. Звичайно, це створює сприятливі умови для відновлення фінансування України. Ми сподіваємося, що досягнемо цієї домовленості", - зазначив прем'єр-міністр.

Як повідомляли, після схвалення дворічної програми stand-by влітку 2010 року Україна отримала від МВФ перший транш у розмірі 1,89 млрд дол. У грудні 2010 року було виділено другий транш у розмірі близько 1,5 млрд дол.

Після цього виділення коштів за програмою заморозили через невиконання Україною низки взятих на себе зобов'язань, зокрема, щодо підвищення тарифів на газ і теплопостачання для населення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter