ГоловнаПолітика

Росія не поступиться Україні ціною на газ і після виборів, - Симоненко

Лідер КПУ вважає, що влада не сформулювала стратегію енергетичної безпеки країни.

Росія не поступиться Україні ціною на газ і після виборів, - Симоненко
Фото: www.kpu.ua

Росія не змінить своєї позиції щодо ціни на газ для України і після виборів.

Таку думку висловив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко в коментарі кореспонденту ГолосUA.

"Нічого після виборів не зміниться. Росія і далі буде займати принципову позицію доти, поки Україна не дасть відповідь на основоположні виклики, які поставила третя світова криза перед багатьма, в тому числі і перед Росією", - зазначив він.

Політик заявив, що постійно кажучи про російський газ, українська влада "бездарна" в тому, щоб чітко заявити про енергетичну безпеку в Україні.

"Зверніть увагу, в Луганській області 51 вугільне підприємство закрили за роки незалежності, зате шахтарів загнали в копанки", - обурився Петро Симоненко.

При цьому, додав він, вся влада - губернатори, міліція, прокуратура, депутати - сидять на місці і отримують на експлуатації шахтарів, а Україна в цей час втрачає величезні можливості, щоб використовувати вугілля за доступною ціною, наприклад, для роботи електростанцій, а також побутове вугілля.

"Все потрібно робити з розумом! А в мене таке враження, що у нас перед виборами можуть тільки на гармошці грати і красуватися на екранах телевізорів", - резюмував лідер Компартії.

Нагадаємо, що в понеділок, 22 жовтня, Президент України Віктор Янукович разом з українською делегацією зустрічався зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Очікування від цієї зустрічі були великими, але головні завдання та головні документи, зокрема, щодо зниження ціни на газ, так і не були підписані.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter