ГоловнаПолітика

Янукович різко розкритикував роботу Азарова

Президент обурюється, що Мінекології "потягнуло на себе ковдру".

Янукович різко розкритикував роботу Азарова
Фото: EPA/UPG

Президент України Віктор Янукович виступив із різкою критикою уряду у зв'язку з наміром ввести централізовану видачу дозвільних документів на користування надрами.

Про це глава держави заявив у Сімферополі на нараді з господарським активом Криму.

"Міністерство екології потягнуло на себе ковдру та хоче замкнути всю дозвільну систему на собі, щоб їхали в Київ і брали дозвіл у Мінекології. Я цього не допущу", - сказав Янукович.

При цьому глава держави акцентував увагу на персональній відповідальності щодо цього питання міністра екології Едуарда Ставицького та прем'єр-міністра Миколи Азарова. "Передаю привіт і міністру, і прем'єр-міністру. Якщо таку постанову прийнято, ми її скасуємо", - додав Янукович.

Глава держави також заявив, що в Україні триває процес дерегуляції, однак на його шляху стоять чиновники. "Ось тут у першому ряду сидять міністри. Ось ці чиновники є моїми опонентами", - сказав Янукович, звертаючись до залу.

Нагадаємо, 17 жовтня Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні". Закон пропонує внести зміни в діяльність 4 центральних органів виконавчої влади, а саме: Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, Державного агентства водних ресурсів України, Державну екологічну інспекцію України.

Як додаток до цього закону Кабмін планував затвердити постанову, яка передбачала закриття регіональних представництв Міністерства екології та природних ресурсів із видачі дозвільних документів на користування надрами.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter