ГоловнаПолітика

Син Азарова витратив на округ понад півсотні мільйонів і скоїв тисячу порушень

Але ні ЦВК, ні суд порушень не побачили.

Син Азарова витратив на округ понад півсотні мільйонів і скоїв тисячу порушень

Спостерігачі зафіксували у сина прем'єр-міністра, кандидата-мажоритарника від Партії регіонів Олексія Азарова понад тисячу фактів порушень ведення виборчої кампанії.

Про це ZN.UA розповів Павло Павлов, довгостроковий спостерігач по 47-му мажоритарному округу (місто Слов'янськ, Донецька обл.).

"Ми виявили понад тисячу фактів, що стосуються підкупу виборців та порушення правил ведення агітації. Наприклад, 52 біг-борди з його рекламою з'явилися до офіційного початку виборчої кампанії, і власників цих конструкцій так і не вдалося встановити. Причому 400 фактів змогли задокументувати - є фотографії, відеозаписи , публікації в ЗМІ. Але тут, на жаль, опозиційні кандидати проявили слабку юридичну підготовку. Як на мене, вони повинні були блокувати кожен його крок судовими позовами", - повідомив Павлов.

Ось сказати, що я б йому не рекомендував, з точки зору підготовленості, я не можу - він підготовлений. А от питання: чи хотів я для нього такий кар\'єри? Напевно б, не хотів, тому що в принципі це досить складна кар\'єра, і хочеться завжди для дітей більш спокійного, більш розміреного.— Микола Азаров, прем'єр-міністр

За фактами порушень Олексієм Азаровим виборчого законодавства було два звернення в ЦВК і один судовий процес у спробі довести факт підкупу виборців. Спроби завершилися невдало: Центрвиборчком порушень не побачив. А суд не знайшов ніякого зв'язку між Олексієм Азаровим і організацією "Ініціативи Олексія Азарова "Наш регіон", який роздавав подарунки від імені кандидата.

У Комітеті виборців України відзначають безпрецедентні витрати сина глави уряду на передвиборну кампанію.

"Наші розрахункові дані говорять, що в середньому на кожен округ Партія регіонів планує витратити близько 30 млн грн - це власні ресурси кандидата-мажоритарника плюс те, що виділяється в рамках "соціальних ініціатив" Президента. Кампанія в Слов'янську в цьому сенсі відрізняється тим, що витрати вищі в кілька разів. Тут кандидат порушує, перш за все, правила, встановлені в рамках домовленостей всередині самої правлячої партії", - розповів голова Донецького обласного відділення КВУ Сергій Ткаченко.

Як повідомляли раніше, Олексій Азаров взяв участь у презентації тролейбусів, які були передані в Слов'янськ з Донецька. Під час презентації на тролейбусах з Донецька першими прокотилися мер Слов'янська Неллі Штепа і син прем'єр-міністра разом з представниками своєї громадської ініціативи "Наш регіон".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter