ГоловнаПолітика

Азаров: ціна на газ убивча, але Росія - не ворог

Голова Партії регіонів не піде слідом "помаранчевих".

Азаров: ціна на газ убивча, але Росія - не ворог
Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр Микола Азаров заявив, що влада ніколи не дозволить собі через розбіжності з приводу газового питання зробити з Росії ворога для України.

Про це він заявив, виступаючи на зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни та Збройних сил України в четвер, 18 жовтня, в Севастополі.

"Ми - прихильники добросусідських відносин з Росією. Ми ніколи не дозволимо собі, як це зробили помаранчеві, перетворити Росію на ворога. Але в цій ситуації, коли високі ціни на російський газ, ми змушені вживати заходів для розвитку власної енергетичної бази", - наводить слова Азарова сайт ПР.

Він переконаний, що протягом 10 років Україна зможе покривати всі свої потреби власними газом і нафтою.

"Ми не можемо платити таку ціну за газ. Ціна вбивча для нашої економіки. Такі ціни на газ уповільнюють наш економічний розвиток і знекровлюють нашу економіку", - сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше Азаров заявив, що в разі збереження високих цін на російський газ Україна може взагалі відмовитися від його закупівлі.

Російський "Газпром" відмовляється надавати Україні знижку на газ, наполягаючи на виконанні підписаних Юлією Тимошенко контрактів.