ГоловнаПолітика

Азарова кличуть відзвітувати в Раді

Микола Мартиненко запропонував парламенту зібратися на засідання в п'ятницю.

Азарова кличуть відзвітувати в Раді
Фото: Макс Левин

Фракція НУ-НС запропонувала провести в п'ятницю, 5 жовтня, засідання парламенту, щоб заслухати інформацію прем'єра Миколи Азарова про ситуацію в економіці.

Про це на погоджувальній раді Ради сказав голова фракції Микола Мартиненко.

"Ми пропонуємо попрацювати все-таки в п'ятницю (5 жовтня) і запросити на "годину уряду" пана Азарова, щоб він все-таки розповів Верховній Раді, що все-таки відбувається в економіці нашої держави", - сказав він.

За словами Мартиненка, прем'єр повинен дати відповідь на питання, як утримуватиме курс гривні.

"Триває, вибачте, тиха девальвація, яку все-таки намагаються втримати до виборів, а після виборів - хоч потоп", - підкреслив голова НУ-НС.

Курс закладено 8,11-8,2 за роком, це середній курс. У нас практично 100% впевненість, що курс буде в межах того рівня, який зараз позначено, а от по другій половині року - подивимося— Микола Азаров, прем'єр України, про запланований курс гривні на 2013 рік

Також він висловив побоювання у зв'язку зі зростанням зовнішнього торговельного дефіциту.

"Він сьогодні, за оцінками, якщо такими темпами буде йти, досягне рівня кризового 2008 року в 14-15 млрд гривень", - підкреслив депутат.

У відповідь спікер Володимир Литвин допустив можливість проведення засідання в п'ятницю.

"Якщо є така необхідність, якщо у нас буде домовленість на рівні керівників фракцій, що у нас всі прийдуть в п'ятницю, а не один голова і уряд буде в сесійній залі, то давайте ухвалимо необхідні рішення", - зауважив Литвин.

Нагадаємо, раніше депутати вирішили до виборів працюватиме в пленарному режимі лише два дні - 2 і 16 жовтня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram