ГоловнаПолітика

Порошенко назвав закон про наклеп "суцільним божевіллям"

За словами міністра, такі ініціативи знищують імідж України.

Порошенко назвав закон про наклеп "суцільним божевіллям"
Фото: Макс Левин

Законопроект про кримінальну відповідальність за наклеп є інструментом тиску на ЗМІ.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.

"Це суцільне божевілля. Кабмін його не розглядав. Я вважаю, що це є інструментом тиску на ЗМІ, і для мене як для громадянина це категорично неприйнятно. Я вважаю, що політично відповісти повинні автори законопроекту, тому що ми сьогодні створюємо проблему для журналістів і не тільки", - сказав він.

Президент України у такому вигляді, як цей законопроект є сьогодні, підписувати не буде. І я беру на себе сміливість про це публічно заявити сьогодні.— радник Президента України Ганна Герман

Міністр зазначив, що такого типу законопроекти доволі негативно впливають на імідж України. "Люди, які пропонують такі законопроекти, навіть не уявляють, які наслідки ми вже отримуємо", - сказав він, зазначивши, що досягнення з підняття іміджу України після проведення Євро-2012 знищуються такими законодавчими ініціативами.

Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект депутата фракції Партії регіонів Віталія Журавського "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, що стосуються посилення відповідальності за посягання на честь, гідність і ділову репутацію людини".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter