ГоловнаПолітика

На дороги до мисливського угіддя Януковича витратили 100 млн

Місце полювання Президента продовжують активно облаштовувати.

На дороги до мисливського угіддя Януковича витратили 100 млн
Фото: Татьяна Чорновил

Загальні видатки державного бюджету на транспортне сполучення з Дніпровсько-Тетерівським лісгоспом, в якому полює Президент Віктор Янукович, перевищили 100 млн гривень.

Так, Служба автомобільних доріг у Київській області 10 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Автомагістраль" на середній ремонт дороги Р-02 Київ - Іванків - Овруч (ділянка км 43 +823 - км 46 +851). Вартість угоди становить 13,63 млн грн, повідомляє "Вісник державних закупівель".

Ця трикілометрова ділянка є фрагментом дороги, що веде до місць полювання Януковича в Дніпровсько-Тетерівському лісгоспі. Цього року на її ремонт вже було витрачено 68,69 млн грн.

Крім того, 2012 року Служба автомобільних доріг профінансувала на трасі Р-02 капітальний ремонт мосту через струмок біля села Демидів (6,97 млн грн.) і розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту автомобільної дороги Р-02 (4,02 млн грн ). Наприкінці минулого року на розвиток лісових доріг в самому Дніпровсько-Тетерівському лісгоспі було витрачено 10 млн грн.

Нагадаємо, 31 липня 2012 року року київська облрада віддала 30 000 га лісу Дніпровсько-Тетерівському лісгоспу біля селища Сухолуччя в Київській області в довгострокове користування строком на 49 років "Товариству мисливців і рибалок "Кедр", яке пов'язують з Президентом Віктором Януковичем.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter