ГоловнаПолітика

Янукович: "Із базікал-популістів ми робимо відбивну"

На думку Президента, багато політиків-провінціалів занадто високої думки про себе.

Янукович: "Із базікал-популістів ми робимо відбивну"
Фото: Дмитрий Неймырок/most-kharkov.info

Президент Віктор Янукович заявив, що в разі приходу до влади "політики-популісти" зупинять розвиток України.

Про це він сказав під час зустрічі з активом Одеської області.

"Підемо ми по шляху популізму та політиканства - отже, ми щонайменше зупинимося (у розвитку), і такі приклади у нас були", - сказав Янукович.

За його словами, протягом двадцяти років Україна була втягнута політиками в процес політиканства та популізму. За цей час, на думку глави держави, виросли цілі покоління політиків - "базікал-популістів".

Вишибати будемо. Тільки-но попадеться під кулак - лише бризки полетять, лише бризки. Ніякого помилування не буде, ніякого. Попав, стоїш на шляху розвитку бізнесу та економіки, збираєш цей корупційний податок - тільки попадись. Спіймали за руку - з головою відірвемо— Віктор Янукович про свої методи боротьби з корупцією

Але, заявив Президент, нинішня влада швидко ставить їх на місце.

"І навіть тих, хто захоплюються самі собою, або говорять, що вони політики високого національного рівня. Так. А насправді - як це називається - провінціали. Ми тут легко їх обіграємо. Раз, два - потрапляють до Києва, і ми тут із них робимо відбивну", - сказав Янукович.

При цьому він запитав у присутніх у залі: "Так чи ні?".

Відповідаючи на репліку - "І одеситів теж?", Янукович сказав, що з одеситів не так легко зробити відбивну. Президент зауважив, що Одеса завжди була законодавицею мод, а одесити завжди були "барометром економіки".

Нагадаємо, напередодні Янукович пообіцяв "відірвати голову" міністру економічного розвитку та торгівлі Петру Порошенку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter