ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

"Свобода" знову судиться з ЦВК

Партію не влаштовують нові правила жеребкування в дільничних виборчкомах.

"Свобода" знову судиться з ЦВК
Фото: http://transkarpatia.net

Партія ВО "Свобода" оскаржила рішення Центральної виборчої комісії змінити порядок жеребкування зі включення кандидатур до дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"14 вересня ВО "Свобода" звернулася з позовом до Київського апеляційного адміністративного суду, вимагаючи визнати недійсною і скасувати постанову Центральної виборчої комісії №88", - сказано в повідомленні.

Зміни порядку жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій запобігли зриву виборів— голова Партії регіонів у ЦВК Владислав Забарський

У своєму позові "Свобода" зазначає, що при ухваленні постанови було допущено низку порушень. Зокрема, представникам партії у ЦВК не надали матеріали з питаннями порядку денного, в тому числі і проект постанови, якої не було в друкованому вигляді на момент проведення засідання ЦВК.

Крім того, "Свобода" також вважає постанову ЦВК незаконною, оскільки організація і порядок проведення виборів і референдумів визначаються виключно законами України.

Як повідомляли раніше, 13 вересня ЦВК змінила порядок проведення жеребкування зі включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter