ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

"Свобода" знову судиться з ЦВК

Партію не влаштовують нові правила жеребкування в дільничних виборчкомах.

"Свобода" знову судиться з ЦВК
Фото: http://transkarpatia.net

Партія ВО "Свобода" оскаржила рішення Центральної виборчої комісії змінити порядок жеребкування зі включення кандидатур до дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"14 вересня ВО "Свобода" звернулася з позовом до Київського апеляційного адміністративного суду, вимагаючи визнати недійсною і скасувати постанову Центральної виборчої комісії №88", - сказано в повідомленні.

Зміни порядку жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій запобігли зриву виборів— голова Партії регіонів у ЦВК Владислав Забарський

У своєму позові "Свобода" зазначає, що при ухваленні постанови було допущено низку порушень. Зокрема, представникам партії у ЦВК не надали матеріали з питаннями порядку денного, в тому числі і проект постанови, якої не було в друкованому вигляді на момент проведення засідання ЦВК.

Крім того, "Свобода" також вважає постанову ЦВК незаконною, оскільки організація і порядок проведення виборів і референдумів визначаються виключно законами України.

Як повідомляли раніше, 13 вересня ЦВК змінила порядок проведення жеребкування зі включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook