ГоловнаПолітика

Близнюк: розкол України на мовному ґрунті - це дурість

Екс-губернатор Донецької області говорить, що спілкується з людьми на зручному їм мовою.

Близнюк: розкол України на мовному ґрунті - це дурість
Фото: Макс Левин

Думки про розкол України на мовному ґрунті є дурістю.

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, екс-губернатор Донецької області Анатолій Близнюк в ексклюзивному коментарі LB.ua.

"Це дурість, і не потрібно з цього робити політику. Якщо в Донецькій області 86% населення визнають рідною російську мову, то я до них російською і звертаюся. Особисто я відповідаю людям тією мовою, якою вони до мене звертаються", - зазначив Близнюк.

Я вважаю, що це є метою влади (розколоти Україну, - ред.). Для цього було затверджено закон про мову. Мені здається, що це запасний майданчик для влади, якщо вона програє все, що може.— Андрій Шкіль, БЮТ

За його словами, "люди самі знають, що робити з мовою".

Нагадаємо, російську мову було затвержено як регіональну в більшості регіонів Сходу та Півдня України. Одними з останніх російську мову регіональною зробили в Луганську та Запоріжжі.

Зазначимо також, 2004 року на Першому всеукраїнському з'їзді депутатів усіх рівнів у Сєвєродонецьку тодішній губернатор Донецької області Анатолій Близнюк запропонував ідею проведення референдуму з питання про створення Південно-Східного автономного утворення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter