ГоловнаПолітика

Янукович закликає підвищити зарплати робітникам

Хорошковський не зміг назвати розмір прожиткового мінімуму.

Янукович закликає підвищити зарплати робітникам

Президент України Віктор Янукович просить керівників металургійних підприємств підвищити заробітні плати робітникам.

Про це він сказав на нараді з питань підтримки реального сектору економіки в Дніпропетровську.

"Я хотів би вас просити, що б ви мені сказали, яка є перспектива підвищення заробітної плати на ваших підприємствах, що для цього потрібно?", - зазначив Янукович.

Також Президент висловив думку, що для збільшення зарплат необхідно вирішити питання про зниження собівартості продукції. Він запропонував представникам метпідприємств обговорити це питання на сьогоднішній нараді.

За перше півріччя нинішнього року реальна зарплата українських громадян зросла на 16%.— Віктор Янукович,Президент України

"Підвищувати заробітну плату в обов'язковому порядку нам потрібно буде, тому що ми повинні йти по шляху поліпшення якості стандартів життя. Від розмірів зарплат залежатимуть розміри пенсій працівників підприємств", - підкреслив Президент.

Водночас Президент звернув увагу, що наразі мінімальна пенсія ще не досягла мінімального прожиткового мінімуму.

"Скільки нам ще не вистачає, Валеріє Івановичу? Яка сьогодні мінімальна пенсія і прожитковий мінімум?", - запитав він у першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

Відповідаючи на запитання, Хорошковський не зміг назвати розмір прожиткового мінімуму.

Раніше повідомляли, що Віктор Янукович у рамках робочого візиту до Дніпропетровська у вівторок запустив завод з утилізації акумуляторів на Міжнародній науково-промисловій корпорації "Веста".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter