ГоловнаПолітика

У Тернопільській області побили кандидата в народні депутати від НУ

В міліції порушили кримінальну справу.

Працівники слідчого відділу Гусятинського райвідділу міліції порушили кримінальну справу за фактом побиття кандидата в народні депутати від "Нашої України" Ігоря Соболя.

Про це повідомили в секторі громадських зв'язків обласного управління міліції.

Слідчі вже проводять заходи зі встановлення осіб нападників і їх затримання.

Потерпілий перебуває в районній лікарні, у нього встановлено струс головного мозку, розсічене чоло, наявність гематом.

Як повідомили в прес-службі обласної організації Української народної партії, на Соболя напали 8 вересня близько 21.00 двоє невідомих, які підстерегли його біля власного будинку.

"Останнім часом Ігор Соболь активно працював над передвиборною діяльністю, перебуваючи у відпустці за основним місцем роботи. Зокрема, разом з народним депутатом Андрієм Давиденком, який балотується в депутати по цьому виборчому округу, проводив зустрічі з виборцями в Гримайлові та Хоросткові Гусятинського району. При цьому з боку влади району чинився тиск на працівників бюджетних установ, щоб перешкодити політикам провести зустрічі з педагогами", - йдеться в повідомленні прес-служби облорганізації УНП.

Соболь відомий у Гусятині як громадсько-політичний діяч, двічі обирався головою районної ради, член УНП. Зараз є діючим депутатом райради і балотується в депутати Верховної Ради за списком партії "Наша Україна".

Кримінальну справу з приводу побиття І. Соболя порушено за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter