ГоловнаПолітика

Янукович хоче зробити спорт масовим

Голова держави хоче спільними діями підняти рівень спорту в країні.

Янукович хоче зробити спорт масовим

Пріоритетом державної політики у сфері спорту є передусім створення сучасної інфраструктури.

Про це сказав Президент Віктор Янукович у своєму привітанні спортсменам, тренерам, ветеранам та учасникам фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту, повідомляє прес-служба глави держави.

"Сьогодні пріоритетом реалізації державної політики України в сфері спорту є створення сучасної інфраструктури, необхідної для підтримки здібностей обдарованої молоді в дитячо-юнацькому спорті, а також підготовки спортсменів високого класу", - наголошено у привітанні Президента.

Якщо держава цінує роботу тренера й хоче виділити кошти, чому наше керівництво забирає у нас ці премії.— тренер Сергій Басенко

За його словами, спільними зусиллями необхідно також забезпечити належні умови для залучення широких верств населення до занять фізкультурою, виховання атлетів, які зможуть гідно продемонструвати свій потенціал і отримати вагомі перемоги у престижних міжнародних турнірах.

Янукович побажав спортсменам, тренерам, ветеранам та учасникам фізкультурно-спортивного руху міцного здоров'я, невичерпної наснаги та нових звершень на славу українського спорту.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter