ГоловнаПолітика

Москаль назвав Чечетова нацистом

Депутата обурили заяви про "купку людей", які розуміють мови нацменшин.

Москаль назвав Чечетова нацистом
Фото: newzz.in.ua

Нардеп від НУ-НС Геннадій Москаль обурений заявами "регіонала" Михайла Чечетова про мови національних меншин.

Про це повідомляє прес-служба Москаля.

"Партії регіонів слід заткнути рот своєму парламентському диригентові Чечетову, який постійно компрометує свою політичну силу", - вважає Москаль.

"Якщо заяви на кшталт "розвели, як кошенят" свідчать про загальний рівень "Регіонів" і їх методи політичної боротьби, то заяви про "єврейську мову, ідиш чи іврит, я не знаю, як там" і про "купку людей, які розуміють болгарську, угорську, румунську мови" - це вже компрометація України в очах міжнародного співтовариства", - додав політик.

За його словами, такі заяви межують із нацизмом.

Чечетов насправді у звичній для себе простоті показав реальні плани Партії регіонів, які не мають ніякого стосунку до Європейської хартії, до європейської традиції та законодавства— Андрій Парубій, нардеп від НУ-НС

"Називати носіїв цих мов "тільки купкою людей" жоден серйозний політик собі не дозволить, бо це нагадує Німеччину часів 33-го року, коли нацисти ділили населення на арійців та інші купки людей, - вважає Москаль. - Можна подумати, що сам Чечетов вважає себе чистокровним арійцем! Але його антропологічні параметри свідчать про приналежність до істоти якогось доісторичного типу, яка від мавпи відійшла, а на нормальну людину ще не перетворилася. І його заява - ще одне тому підтвердження".

Нардеп закликав включених до виборчого списку ПР представників національних меншин (угорця Іштвана Гайдоша, румуна Івана Попеску, представників єврейської національності) дати публічну оцінку висловлюванням свого однопартійця.