ГоловнаПолітика

У Харкові закликають не голосувати за опозицію через ОУН-УПА

Просто неба розмістили агітвиставку з 15 банерів.

У Харкові закликають не голосувати за опозицію через ОУН-УПА
Фото: tyzhden.ua

У Харкові з'явилася виставка, яка закликає не голосувати за Об'єднану опозицію і ВО "Свобода" на парламентських виборах, оскільки ці політичні сили хочуть визнати героями і борцями за незалежність України воїнів ОУН-УПА.

Близько 15 банерів розміщені просто неба. Всі вони розповідають харків'янам про "злочини" ОУН-УПА і співпрацю з Гітлером, нагадуючи, що їх як героїв хоче визнати Об'єднана опозиція і "Свобода".

Воїнів ОУН-УПА ілюструють фотографії з німецькими солдатами, тілами загиблих, розрухою і голодним дітьми. Радянські солдати на фото годують дітей, відбудовують міста, працюють на заводах.

Ці банери супроводжують твердженнями: "Наші воїни оунівців не пробачили. А ти вважаєш, що маєш право їх пробачити?" або "Наші воїни не зрадили тебе тоді. Ти їх зрадиш зараз?".

"Прийди і скажи своє ні на виборах 28.10.12", - закликають написи на плакатах.

Перша спроба цього року провести таку виставку відбулася близько двох місяців тому, але виставка була пошкоджена невідомими.

Нагадаємо, в "Свободі" заявляють, що львівських бюджетників примушують підтримувати ПР. Про тиск на директорів шкіл також заявляли в "Батьківщині".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter