ГоловнаПолітика

Нардеп відмовився спілкуватися російською через "регіональне бидло"

Російськомовний Кирило Куликов не хоче бути схожим на людей, які ухвалили мовний закон.

Нардеп відмовився спілкуватися російською через "регіональне бидло"
Фото: kulykov.com

Російськомовний нардеп від фракції НУ-НС Кирило Куликов обіцяє перейти на українську на знак протесту проти закону про мови.

Про це він сказав у коментарі Gazeta.ua.

"Мовний закон зміг підняти людей, яким все це було байдуже, і змусити молодь через власну протестність полюбити українську мову. Навіть я буду навмисно спілкуватися українською, тільки щоб з "регіональним бидлом" не говорити моєю улюбленою російською мовою. Це моя принципова позиція - не бути схожим на людей, які ухвалили такий закон", - зазначив Куликов.

"Як не дивно, але я переконаний, що для популяризації української мови цей закон кращий серед тих, які можна було сьогодні взагалі ухвалити", - додав політик.

Водночас нардеп додав, що "мовний" закон - це звичайна передвиборча технологія, спрямована на мобілізацію певного електорату.

"Більше того, подивившись на обличчя моїх колег-депутатів з Партії регіонів, можна впевнено сказати, що для них важливий захист мови Пушкіна, Лермонтова та Тютчева? Скажіть, для депутата Лук'янова важливе поняття культурної спадщини російської мови? Та для таких, як він, героями є персонажі з телесеріалу "Бригада". Мали вони всі мови "на увазі". Тому це лише чергова електоральна мобілізація", - підсумував Куликов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter