ГоловнаПолітика

Соратник Ющенко вилаяв лідерів КОД

Сергій Бондарчук звинуватив їх у "прихватизації" опозиційного руху.

Соратник Ющенко вилаяв лідерів КОД
Сергей Бондарчук
Фото: Макс Левин

Голова політвиконкому "Нашої України" Сергій Бондарчук упевнений, що його партію несправедливо виключили з Комітету опору диктатурі.

Про це він заявив у відкритому листі керівництву КОД.

За його словами, КОД використав ідею протидії будь-яким проявам авторитаризму і диктатури винятково для реалізації власних політичних амбіцій і створення монополії на опозиційність.

"Заради цього ви не гидуєте ні підміною понять, ані відвертою брехнею. І коли я чую від вас щось на кшталт "Хто не з нами - той за Януковича", я бачу щось дуже схоже на виверти геббельсівської пропаганди", - написав Бондарчук.

На його думку, в КОД є багато людей, які не поділяють рішення виключити "Нашу Україну" з цього об'єднання і вважають його хибним і шкідливим.

"Але ви, які вважаєте, що приватизували КОД і маєте право виступати від імені всієї опозиції, швидко винесли вирок і відразу виконали його - в найгірших традиціях сталінських судилищ: заочно, без урахування думки обвинувачених і свідків", - сказав Бондарчук.

Він також заявив, що "Наша Україна" була безпосереднім ініціатором створення КОД і одним з його засновників.

"Звичайно, я виявився поганим партнером для ваших угод. Увесь час я ставив незручні питання, на які ви так і не спромоглися відповісти, і виступав з ініціативами, які не відповідали вашим планам "прихватизації" опозиційного руху", - написав Бондарчук.

За його словами, члени КОД - "банальні кон'юнктурники, яким байдуже, під якими прапорами та гаслами йти у владу, - лише б туди потрапити".

Окрім того, Бондарчук звинуватив членів КОД у "проведенні ганебного договірного матчу на майданчику Верховної Ради під час ухвалення мовного закону".

Нагадаємо, 15 червня Комітет опору диктатурі виключив зі свого складу партію Віктора Ющенка "Наша Україна".