ГоловнаПолітика

Мусіяка: суд може не встигнути ухвалити рішення щодо "мовного" закону

На думку депутата, процедура голосування може повторитися.

Мусіяка: суд може не встигнути ухвалити рішення щодо "мовного" закону

Суд, радше за все, поставить під сумнів легітимність голосування за законопроект "Про засади державної мовної політики".

Таку думку в ексклюзивному коментарі LB.ua висловив голова партії "Вперед, Україно" Віктор Мусіяка.

"Конституційний Суд мав би визнати це голосування неконституційним. Якщо він задовольнить позов, то вся процедура повинна початися заново", - зазначив він.

Депутат вважає: якщо законопроект пройде в друге читання, то суд може не встигнути з ухваленням рішення.

При цьому, на його думку, складно заперечити той факт, що за закон насправді голосувало більше депутатів, аніж їх було в сесійній залі насправді.

"Ми можемо стати свідками того, що голосування поставлять під сумнів. Радше за все, так і станеться", - зазначив Мусіяка.

Нагадаємо, 11 червня народні депутати з фракції "БЮТ-Батьківщина" Юрій Одарченко та Степан Курпіль подали до Вищого адмінсуду України позов, в якому просять суд визнати недійсними результати голосування за законопроект "Про засади державної мовної політики" і заборонити профільному комітету Верховної Ради готувати його до розгляду у другому читанні.

5 червня ВР ухвалила в першому читанні законопроект "Про засади державної мовної політики", ініційований народними депутатами від Партії регіонів Сергієм Ківаловим і Вадимом Колесніченком.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter