Головна

Новий керівник ГУ освіти буде на виборах працювати на ПР, - думка

Персона Оксани Добровольської, яка очолила сьогодні столичне управління освіти, на думку київських депутатів, виглядає не однозначно.

"Призначення Добровольської виглядає дивно, враховуючи, що її попередниця Віра Горюнова написала заяву про звільнення за власним бажанням у самий розпал підготовки до навчального року", - написав у блозі на LB.ua депутат Київради від фракції "УДАР" Олексій Давиденко.

Він повідомив, що Оксана Добровольська - діючий член ВО "Батьківщина" з 2005 року.

"Навіщо ж напередодні виборів Партія Регіонів поставила діючого члена БЮТ на чолі столичної освіти?, - задається питанням депутат. - Очевидно, що кадрові перестановки зумовлені наближенням виборів до Парламенту. Адже управління освіти - це важливий передвиборний інструмент будь-якої влади".

На думку депутата, Добровольська не отримала б посаду такого рівня, якби не пообіцяла партії влади співробітництво в передвиборний період.

"Партія Регіонів перед виборами не буде розкидатися такими посадами, будь здобувач хоч тричі досвідченим чиновником у сфері освіти. Єдине, що перед виборами може зацікавити ПР - це запевнення у вірності", - написав він.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter