​Бахматов Максим Ісанович

Український підприємець, екс-радник мера Києва

​Бахматов Максим Ісанович

Місце народження

Народився 20 жовтня 1978 року у місті Усть-Камчатськ Камчатського краю РРФСР.

Освіта

1995 року закінчив середню школу № 84 у Львові.

2000 р. отримав диплом Київського Міжнародного Університету за спеціальністю Міжнародна Економіка; у 2003-му — диплом МВА IMI.

Кар'єра

Навчаючись в університеті, у 1998 році він починає працювати у компанії сотового зв'язку МТС, пройшовши шлях від оператора call-центру до провідного експерта дилерської сотової мережі. Потім, у 2002—2003 рр., він працює директором з розвитку бізнесу в агентстві Leo Burnett, де реалізує проєкт iLeo, пов'язаний з CRM та data based marketing.

2003—2005 — Sales-менеджер Samsung у країнах Балтії.

У 2005 році створив компанію UkrGameExport, яка займалася продюсуванням та просуванням комп'ютерних ігор.

У 2005 році, він створює IT-компанію UkrGerman Enterprise (UGE) разом з колишнім однокласником Едуардом Зінгером. За 9 років, UGE виросла у провідну компанію, серед клієнтів якої такі відомі фірми, як Panasonic, Sanyo, німецький Commerzbank а також інші загальновідомі бренди. Влітку 2014 року UGE зацікавилася провідна українська софтверна компанія — SoftServe. Спільний проєкт був оцінений у понад $2 млн і став у 2014 році найсуттєвішим в сфері IT-ринку держави.

Державно-службова діяльність

18 червня 2015 року Максим Бахматов призначений виконувачем обов'язків генерального директора Національного Експоцентру України Державного управління справами. У квітні 2016 року призначений генеральним директором НЕУ.

21 березня 2017 року пішов з посади керівника Експоцентру.

З квітня 2017 по вересень 2019 року – керуючий партнер інноваційного центру-міста UNIT.City у Києві.

У вересні 2018 року увійшов до складу наглядової ради мережі кінотеатрів Multiplex.

23 вересня 2019 року мер Києва Віталій Кличко призначив Максима Бахматова на посаду свого радника.

У червні 2020 року Максим Бахматов пішов із посади радника мера Києва Віталія Кличка.

Творча кар'єра. КВК

Зі студентських років захоплюється творчим напрямком клубів кмітливих і кмітливих. У 1996-2005 роках - директор та капітан команди КВК "ДІПКОРПУС", Збірна Києва-Кіровограда, Збірна Києва "Аляска", які отримали у цей час різні почесні творчі нагороди та титули: Чемпіон Києва 1998 року, Чемпіон Відкритої Слобожанської Ліги-2003, 20 Ліги 2005 року.

Comedy Club в Україні

З лютого 2006 року Бахматов береться за розвиток проекту Comedy Club в Україні, в якому стає співвласником, генеральним продюсером та провідним резидентом. Розробляє власну творчу концепцію маркетингу та промоції, відкриває вісім регіональних офісів компанії, які налічували понад 100 осіб. Перші 22 випуски вийшли в ефір з 9 вересня 2006 по 10 лютого 2007 року на телеканалі Інтер. У другому сезоні було 14 випусків, які транслювалися на телеканалі 1+1 з 30 березня до 8 липня 2007 року. У цьому ж році, проект отримує почесну творчу нагороду "Золоте перо", як найкраще телевізійне розважальне шоу України. У 2007 році між Максимом Бахматовим та його колегами з бізнесу виникають протиріччя у творчих та організаційних питаннях, Бахматов виходить із компанії Comedy Club UA, щоб зайнятися власними творчими телепроектами.

Ledokol Bakhmatov Group

У 2008 році створює компанію Ledokol Bakhmatov Group. У тому ж році - 2008-му - "Криголам Бахматів", спільно з дизайнером та 3D художником Олексієм Мартиненком, створює компанію NII VFX (3D-анімація та пост-продакшн студія), яка стає складовою Ledokol Bakhmatov Group. Також у червні 2009 року він запрошує інвестора МохамадаЗахураі створює спільну компанію Ledokol Istil. У творчому тандемі, що розглядається, були створені відомі телепроекти.

У вересні 2008 року на телеканалі ICTV в ефір щотижня починає виходити перше українське псевдодокументальне скетч-шоу "Українці Афігенні (UA)", у якому Максим Бахматов виступав автором ідеї та головним продюсером. Матеріали подавалися глядачеві як документальні, хоча всі вони були вигадані. За деякий час шоу почало виходити на телеканалі ТЕТ.

У жовтні 2009 року на телеканалі K-1 виходить іронічно-політичне "Шоу без назви" з відомим співаком і композитором Кузьмою Скрябіним. Головною телевізійною локацією було обрано старий гараж, де головні герої обговорювали різні новини та проблеми щоденного буття в Україні.

Восени 2009 року на телеканалі М-1 починає транслюватися перше в Україні щоденне іронічно-гумористичне кулінарне телешоу "Булки" з провідною Валерією Бордо. Протягом 5 хвилин телеглядачеві у гумористичній легкій подачі пропонувалися рецепти різних страв. Загалом в ефір вийшло 250 випусків телешоу.

1 квітня 2010 року на телеканалі "Україна" відбулася прем'єра шоу "П'ятниця. Вечір". Співведучим Максима Бахматова став відомий музикант Валерій Харчишин. Гостями першого випуску стали Савік Шустер , Іван Дорн та Влад Яма.

Сім'я

Одружений, має трьох дітей.

Інтереси

Професійне плавання. Брав участь у чемпіонаті Європи з плавання у вересні 2013 року в Ейндховені.

Благодійні проєкти

Восени 2014 року благодійний фонд «Серця майбутнього» та Українська біржа благодійності оголосили про проведення незвичного благодійного проєкту «Частинка серця», з метою зібрання коштів для проведення дороговартісних кардіологічних операцій у важко хворих, особливо потребуючих дітей. Учасник проєкту мусив прожити місяць у вітрині магазину «Цитрус» на Хрещатику, сприяючи збору необхідних фінансових коштів. З поміж 200 претендентів, Максим Бахматов був обраний головним учасником проєкту. За 33 дні безперервного проживання у вітрині магазину, завдяки цьому незвичному проєкту було зібрано понад 1,6 мільйонів гривень, які дали змогу врятувати життя 32 дітей. Цей благодійний проєкт отримав значний резонанс і широко висвітлювався у ЗМІ.

25.09.2022