ГоловнаЕкономікаФінанси

Зеленський пообіцяв, що не поверне ПриватБанк Коломойському в разі перемоги

Питання націоналізації банку порушив колишній міністр Данилюк.

Зеленський пообіцяв, що не поверне ПриватБанк Коломойському в разі перемоги
Фото: facebook.com/ze2019official

Кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв, що не поверне ПриватБанк Ігорю Коломойському в разі перемоги на виборах.

Про це він сказав на зустрічі з колишнім міністром фінансів Олександром Данилюком і ще одним екс-міністром Айварасом Абромавичусом.

Зустріч стосувалася побудови ліберальної економіки в Україні. Крім того, за словами Данилюка, говорили "про завершення війни на сході, роботу з західними партнерами, ліквідацію впливу олігархату і оновлення державного апарату".

"Звичайно, ініціював і питання націоналізації ПриватБанку і зв'язків з Коломойським. Отримав відповідь, що не для того йде в президенти, щоб повертати ПриватБанк. Сподіваюся, це була щира відповідь. Зараз стільки серйозних викликів і можливостей, що буде просто нерозумно і безвідповідально проміняти їх на пряники", - розповів колишній міністр у фейсбуці.

Данилюк брав безпосередню участь у націоналізації ПриватБанку і неодноразово заявляв, що причетні до шахрайства в цьому банку повинні відповісти.

Нагадаємо, ПриватБанк націоналізували наприкінці 2016 року. Результати незалежного розслідування компанії Kroll показали, що банк перед націоналізацією був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом десяти років. Це призвело до заподіяння банку збитків щонайменше в розмірі 5,5 млрд доларів США.

Усередині ПриватБанку існував ще один банк, який забезпечував проведення платежів і сприяв руху коштів сотень кредитних договорів на мільярди доларів в інтересах осіб, пов'язаних з колишніми акціонерами.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter