ГоловнаЕкономікаБізнес

ДТЕК має намір купити "Одесаобленерго" і "Київобленерго"

Договір купівлі-продажу підписано 3 січня.

ДТЕК має намір купити "Одесаобленерго" і "Київобленерго"
Фото: Олег Гратило

Група ДТЕК планує сконцентрувати 68,2949% акцій АТ "Одесаобленерго" і 93,9978% ПрАТ "Київобленерго", - інформує офіційний сайт ДТЕК

3 січня ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" (Україна) і NGR B.V. (Нідерланди) уклали договори купівлі-продажу акцій цих компаній. Договори укладені з відкладальною умовою та будуть завершені після отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи узгодження антимонопольних органів.

"Одесаобленерго "і" Київобленерго "є операторами системи розподілу в Одеській та Київській областях і не здійснюють діяльність з постачання електроенергії. Діяльність операторів системи розподілу повністю регулюється НКРЕКУ.

У сегменті розподілу електроенергії група ДТЕК працює в Києві, Дніпропетровській області та на підконтрольній Україні території Донецької області. Компанія обслуговує 3,5 млн домогосподарств і 90 тис. підприємств.

Згідно з даними НКРЕКУ, в 2017 році втрати електроенергії в мережах "Одесаобленерго" (13,7%) і "Київобленерго" (17%) були набагато вищі, ніж в розподільних компаніях "ДТЕК Київські електромережі" і "ДТЕК Дніпровські електромережі" (7% і 4,6% відповідно).

Як повідомляється на сайті операційного холдингу "ДТЕК мережі", що займається розподілом електроенергії, в 2018 році затверджена інвестпрограма підприємств холдингу перевищила 1,2 млрд грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter