ГоловнаЕкономікаДержава

Київ купив газ для ТЕЦ у приватного постачальника

"Нафтогаз" відновить постачання після мирової угоди в суді.

Київ купив газ для ТЕЦ у приватного постачальника
Фото: Wikimapia

Київська міська державна адміністрація і "Нафтогаз України" за посередництва президента Петра Порошенка й уряду знайшли вихід із критичної ситуації з постачаннями газу для Києва.

Про це повідомила прес-служба "Нафтогазу".

Протягом 2018 року енергооб'єкти київської комунальної власності були передані від "Київенерго" в управління комунального підприємства "Київтеплоенерго". При цьому "Нафтогаз" відмовився підписувати з ним договір на постачання газу, допоки підприємство не визнає боргів за пільговий газ, накопичених "Київенерго".

Результатом стала відсутність гарячої води у великої кількості споживачів і загроза зриву опалювального сезону.

За результатами зустрічі в Адміністрації Президента, в якій брали участь голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв і голова КМДА Віталій Кличко, ситуацію із забезпеченням газом київських об'єктів теплогенерації вдалося тимчасово стабілізувати.

КМДА закупила газ у приватного постачальника в обсягах, які дозволять забезпечити безперебійну роботу об'єктів теплогенерації, допоки не буде врегульовано питання про правонаступництво щодо боргів.

Згідно з планом, розробленим Кабміном, йдеться про мирову угоду між сторонами в суді.

"Нафтогаз" підтвердив свою готовність негайно після цього поставити газ для роботи теплогенерувальних підприємств Києва.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter