ГоловнаЕкономікаДержава

Омелян провів закриті переговори з головами турецьких авіакомпаній, - європейські ЗМІ

Імовірно, обговорювали питання спільних проектів на території України.

Омелян провів закриті переговори з головами турецьких авіакомпаній, - європейські ЗМІ
Фото: Макс Требухов

Представники турецької авіаційної індустрії провели закриті переговори з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном про плани експансії на український ринок. Про це з посиланням на брюссельське видання EUReporter повідомляють "Українські новини". Зустріч відбулася під час відпочинку українського міністра в Бодрумі (Туреччина).

За даними видання, на зустрічі були заступник голови компанії TAV airports - управляючої компанії аеропортом Ататюрка - Антонін Беєрієр, генеральний директор авіакомпанії Atlas Global Орхан Джошкун, а також заступник голови правління компанії Turkish Airlines Білал Екші. Як повідомляється з посиланням на осіб, близьких до одного з учасників зустрічі, ініціатором переговорів виступила українська сторона.

Імовірно, обговорювалися питання спільних проектів на території України, у першу чергу – у сфері транспортної інфраструктури, для реалізації яких інвесторам необхідно опиратися на підтримку профільного Міністерства. Серед інших питань – сприяння розширенню присутності на українському авіаринку турецьких авіаперевізників, зокрема Atlas Global, що має стати своєрідною компенсацією в громадській думці після провалу переговорів з ірландським лоукостером Rayanair, а також перенаправлення транзитних потоків у турецький аеропорт Ататюрк.

Стамбульський аеропорт Ататюрка є третім у Європі за кількістю обслуговуваних пасажирів. Так, згідно з оприлюдненими планами, до кінця 2017 року він прийме близько 90 мільйонів осіб. Пасажиропотік у Борисполі склав 7 млн осіб.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter