ГоловнаЕкономікаДержава

Голова ДФС підтримав введення мита для зарубіжних посилок дорожчих від 22-50 євро

Нині громадяни можуть без сплати податків увозити товари вартістю до 500 євро і отримувати посилки - до 150 євро. 

Голова ДФС підтримав введення мита для зарубіжних посилок дорожчих від 22-50 євро
Фото: 24tv.ua

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров підтримав ініціативу Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) про значне посилення оподаткування пересилання товарів і особистого ввезення товарів громадянами.

Про це повідомляє  "Інтерфакс-Україна"

"Чи буде це (норма безподаткового ввезення товару - ред.) 22 євро або, наприклад, 40-50 євро - це вже більше вирішувати і розраховувати Мінфіну" - сказав Насиров.

Глава ДФС нагадав, що згідно з чинними нормами Митного кодексу, громадяни можуть без сплати податків увозити товари на суму до 500 євро і отримувати посилки вартістю до 150 євро.

За його словами, практично вся дрібна електроніка в Україні надходить безпосередньо споживачеві без сплати податків, а також є проблема з прикордонною торгівлею - виникають питання, коли ті самі громадяни щодня перевозять через кордон товари на суму 500 євро.

"Ми пропонували, як мінімум, обмежити кількість разів (перетину кордону з товаром, - ред.)", - зазначив Насіров.

Нагадаємо, ДФС за 11 місяців зібрала 677 млрд гривень до зведеного бюджету, тоді як у минулому - 522 млрд гривень. Різниця  порівняно з минулим роком становить близько 155 млрд гривень, або 6 млрд доларів.  

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter