ГоловнаЕкономікаБізнес

Першому заступнику голови "Нафтогазу" оголошено підозру в розкраданні держкоштів

Сергія Перелому затримають

Першому заступнику голови "Нафтогазу" оголошено підозру в розкраданні держкоштів
Сергей Перелома
Фото: argument.ua

Голова антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про оголошення підозри першому заступнику голови правління "Нафтогазу України" Сергію Переломі.

Під час брифінгу в четвер він повідомив, що Перелому підозрюють у розкраданні державної власності.

"У травні 2015 року в першого заступника голови правління "Нафтогаз України", який одночасно є головою наглядової ради ОПЗ, Переломи виник умисел розтрати коштів зазначеного товариства на користь ПАТ "Укрнафта". Через компанію "Енергоальянс" було здійснено закупівлю природного газу за завищеною вартістю на суму 205 млн гривень, з яких 3% мали залишитися на рахунках зазначеного приватного товариства, а решта мала надійти на рахунки "Укрнафти", - розповів Холодницький.

Разом з Переломою у справі проходить перший заступник голови правління Микола Щуриков.

"У період з травня по грудень 2015 року зазначені особи розтратили вказане майно, а саме грошові кошти ПАТ "Одеський припортовий завод" шляхом зловживання своїм службовим становищем і шляхом укладення угод на постачання природного газу за свідомо завищеними цінами на суму 205 181 833 гривні", - заявив він.

Холодницький заявив, що Перелому і Щурикова затримано.

Оновлення. НАК "Нафтогаз України" в коментарі з приводу затримання Переломи підкреслила, що кримінальне провадження не пов'язане з його роботою в "Нафтогазі".

"НАК "Нафтогаз України" підтверджує інформацію про затримання сьогодні першого заступника голови правління Сергія Переломи. Сергій Перелома допитувався в рамках кримінального провадження як свідок, про що повідомив керівництво "Нафтогазу". За доступною інформацією компанії, це провадження не пов'язане з роботою Переломи в "Нафтогазі". Компанія підтверджує незмінну готовність співпрацювати зі слідством і буде інформувати про подальший перебіг справи", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Сергій Перелома обіймає посаду в "Нафтогазі" із серпня 2014 року. Він очолює напрямки транспортування і постачання природного газу, митного оформлення, реалізації газу і формування його балансів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter