ГоловнаЕкономікаБізнес

"Київстар" і "Астеліт" оприлюднили тарифи на 3G-зв'язок

Найдорожчий тарифний план за 150 грн/місяць також передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі та 2,5 ГБ або 4 ГБ мобільного інтернету

Оператори стільникової мережі "Київстар" та "Астеліт" оприлюднили лінійки тарифних планів на 3G-зв'язок.

Відповідні дані містяться на офіційних сайтах компаній мобільних операторів.

Так, згідно з інформацією, оприлюдненою в кінці тижня операторами мобільного зв'язку "Київстар" і "Астеліт" (ТМ life :)), лінійку послуги "3G-мережа" в обох операторів представлено трьома тарифними планами з абонентською платою від 55 до 150 грн/місяць.

Оператор мобільного зв'язку "Київстар" за 55 грн/місяць пропонує 500 МБ мобільного Інтернету, внутрішній безліміт і дзвінки на інші мережі за ціною 60 коп./хвилина. Тоді як у тариф мобільного оператора "Астеліт" за аналогічну ціну включено 750 МБ, внутрішній безліміт і 25 безкоштовних хвилин на дзвінки поза мережею.

Тариф вартістю 95 грн/місяць припускає 1,5 ГБ мобільного трафіку при виборі мобільного оператора "Київстар" та 2 ГБ в "Астеліту". Абонентам "Київстару" доступні 60 безкоштовних хвилин для дзвінків на інші мережі, абонентам "Астеліту" - 100 хвилин.

Найдорожчий тарифний план за 150 грн/місяць також передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі в обох операторів і 2,5 ГБ мобільного Інтернету для абонентів "Київстару" та 4 ГБ для абонентів "Астеліту".

При цьому в тарифних планах "Київстару" з абонплатою 95 грн/місяць і 150 грн/місяць передбачено можливість безлімітного доступу до чотирьох популярних соціальних мереж, тоді як у компанії "Астеліт" про таку можливість не повідомляється.

Як повідомлялося, наприкінці лютого Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації провела торги голосу за тендером на отримання ліцензій на 3G-зв'язок. За результатами торгів оператор "Астеліт" став переможцем конкурсу на 3G-зв'язок за першому лотом, збільшивши стартову вартість ліцензії з 2,708 млрд грн до 3,355 млн грн. Другий лот дістався оператору "МТС Україна" за 2,715 млрд грн, а третій - "Київстару" за 2,7 млрд грн.

З трьох переможців конкурсу на отримання ліцензії на послуги 3G-зв'язку на сьогоднішні тільки "Астеліт" запустив свою першу мережу в комерційну експлуатацію у Львові, "Київстар" і "МТС Україна" поки що проводять тестування мереж.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter