ГоловнаЕкономікаБізнес

Росія забороняє ввезення українських горілки і пива

Під заборону потрапили, зокрема, горілка "Хортиця" і пиво "Оболонь"

Росія забороняє ввезення українських горілки і пива
Фото: obozrevatel.com

Росія з 15 серпня забороняє ввезення спиртних напоїв деяких українських виробників.

Про це повідомили у Федеральній службі з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Роспотребнадзор).

У відомстві пояснили, що деякі види горілки, пива та пивних напоїв виробництва України не відповідають вимогам законодавства у сфері захисту прав споживачів. Зокрема, йдеться про невідповідність вимогам щодо маркування продукції.

Так, пиво виробництва ПАТ "Оболонь", за оцінкою Роспотребнадзору, не відповідає вимогам щодо енергетичної цінності та органолептичних показників.

Крім того, у Роспотребнадзору виникли претензії до маркування напою виробництва ПАТ "САН ІнБев Україна". А спиртні напої виробництва ТОВ "Українська дистрибуційна компанія", як з'ясувалося, не відповідають вимогам щодо об'ємної частки спирту та органолептичних показників, сказано в повідомленні.

"Українська дистрибуційна компанія" продає, зокрема, спиртні напої лікеро-горілчаних заводів "Хортиця" і "Гетьман", а також Одеського коньячного заводу. Тож під заборону потрапляють різні сорти горілки "Хортиця", настоянка "Медовуха", одеські коньяки "Шустов", горілка "Гетьман", "Мороша" та інші.

Нагадаємо, 7 серпня Росія ввела заборону на постачання низки товарів із країн ЄС, США, Австралії, Канади та Норвегії. Обмеження діятимуть протягом року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter