ГоловнаЕкономікаФінанси

До кінця літа ПриватБанк щомісяця нараховуватиме українцям 5% до зарплати

Банк оголосив про нову всеукраїнську акцію "Тримай 5!"

До кінця літа ПриватБанк щомісяця нараховуватиме українцям 5% до зарплати
Москомприватбанк
Фото: EPA/UPG

З 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карт 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всіх власників зарплатних карт: співробітників бюджетних організацій, промислових підприємств та комерційних компаній.

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцію "Тримай 5!", під час якої банк повертатиме клієнтам 5% від суми щомісячної заробітної плати, витраченої на оплату покупок у торговельній мережі. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати понад 4,2 млн працівників як бюджетних, так і комерційних компаній та організацій. Головна умова - оплачувати карткою покупки в магазинах і торгових точках в Україні, за кордоном або в інтернет-магазинах.

"Якщо людина витрачає свою зарплату, розраховуючись зарплатною карткою в магазинах, ми будемо повертати 5% від суми всіх таких покупок. Це гроші, які ми будемо зараховувати раз на місяць на спеціальний бонусний рахунок. За них можна купувати товари або послуги в торговельних мережах партнерів банку, - говорить голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Для наших клієнтів така акція стане гарною підтримкою від банку в непростий час економічних змін у країні".

Щоб отримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну карту і зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/derzhy5, за номером 3700 або в будь-якому відділенні. Усім клієнтам, які зареєстровані в акції, повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країн світу. Мінімальна і максимальна суми покупок не обмежені. Акція "Тримай 5!" стартує 1 червня і триватиме все літо.

Нараховуватиме надбавку до зарплати ПриватБанк до 10 числа наступного після покупки місяці на спеціальний бонусний рахунок зарплатної карти. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг в магазинах - партнерах програми "Бонус Плюс", серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter