ГоловнаЕкономікаДержава

Уряд Росії відмовився від iPad

Вибір Кремля стосується планшетів головного конкурента Apple

Уряд Росії відмовився від iPad

Уряд Росії відмовився від використання американських планшетів iPad на користь південнокорейських Samsung. За словами глави Мінкомзв'язку Миколи Никифорова, це чисто технічне рішення і ніякої політики в ньому немає.

"Це захищені спеціальним чином пристрої, які можуть використовуватися для обробки конфіденційної інформації. Частина інформації на засіданнях уряду носить конфіденційний характер, і ці пристрої (Samsung) повністю відповідають цим вимогам і пройшли найсуворішу систему сертифікації", - цитує Никифорова ИТАР-ТАСС.

Нагадаємо, в березні на тлі анексії Криму відносини між США і Росією різко погіршилися. Зокрема, американці ввели санкції проти кількох десятків російських чиновників і чотирьох доларових мільярдерів.

Зазначимо також, що прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв відомий своєю любов'ю до пристроїв корпорації Apple. Вперше планшет iPad з'явився у нього навесні 2010 року. Тоді Медведєв, колишній президент Росії, заявив, що ті, хто намагається закритися від технологій, роблять помилку і позбавляють себе задоволення. Того самого року голова Apple Стів Джобс подарував Медведєву смартфон iPhone 4 за день до офіційної прем'єри телефону в США.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter