ГоловнаЕкономіка

Facebook відзвітував про квартальний збиток

Навіть швидке зростання рекламної виручки не допомогло соцмережі.

Facebook відзвітував про квартальний збиток

Соцмережа Facebook у другому кварталі цього року отримала $157 млн збитків.

Як сказано в офіційному повідомленні компанії, збиток на 1 акцію становив 8 центів. За аналогічний період 2011 року чистий прибуток Facebook Inc. сягнув $240 млн, а прибуток на 1 акцію - 11 центів.

Виручка компанії у другому кварталі зросла на 32% і становила $1,18 млрд. За даними Facebook Inc. на 30 червня цього року, кількість щомісячних активних користувачів соціальної мережі становила 955 млн осіб, що на 29% перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Кількість користувачів мобільних додатків Facebook Inc. зросла на 67% порівняно з аналогічним періодом 2011 року та сягнула 543 млн осіб. Виручка від реклами дорівнює $992 млн, що становить 84% від усієї виручки компанії. При цьому зростання доходів від реклами зросло на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, 2011 року Facebook був другим серед сайтів світу, які відвідують найбільше. Щомісяця соцмережу відвідували близько 138 млн унікальних користувачів. Обігнати Facebook удалося тільки пошуковцю Google.