ГоловнаЕкономікаФінанси

Рейтинги кожного п'ятого банку в світі можуть бути знижені

Fitch не відкидає погіршення ситуації.

Рейтинги кожного п'ятого банку в світі можуть бути знижені
Фото: sostav.ru

П'ята частина рейтингів банків у другому кварталі 2012 року виявилися на перегляді з імовірністю зниження, заявили в агентстві Fitch.

Водночас, як зазначають аналітики Fitch, більш ніж 60% всіх знижень рейтингів припало на банки, що функціонують в розвинених країнах, в першу чергу в Іспанії, Греції, Японії.

Однак не менш негативна ситуація спостерігається і з рейтингами банків в країнах, що розвиваються, прогнози з рейтингів більшості банків переглянули в гірший бік у другому кварталі.

Водночас кількість позитивних переглядів прогнозів рейтингів зросла щодо першого кварталу вдвічі, але в абсолютному значенні ця цифра незначна: всього 16 банків, велика частина з яких функціонує в країнах, що розвиваються, зокрема в Росії, Казахстані та країнах Латинської Америки.

В цілому агентство зазначає, що більше ніж 70% рейтингових фінансових організацій світу мають "стабільний" прогноз, проте ситуація може найближчим часом змінитися.

Нагадаємо, наприкінці червня інше провідне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинги одразу 15 найбільших світових банків.

Джерело: "Вести"
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook