ГоловнаКультура

На "Книжковому Арсеналі" відбудеться автограф-сесія Соні Кошкіної

Поспілкуватися з автором книги "Майдан. Нерозказана історія" можна в суботу о 14:00

На "Книжковому Арсеналі" відбудеться автограф-сесія Соні Кошкіної
Фото: Макс Требухов

Завтра, 23 квітня, на "Книжковому Арсеналі" біля стенду D20 видавництва "Брайт Букс" відбудеться автограф-сесія авторки книги "Майдан. Нерозказана історія", шеф-редакторки LB.ua і телеведучої Соні Кошкіної.

Усі охочі поспілкуватися з авторкою, а також отримати автограф можуть це зробити завтра в "Мистецькому Арсеналі" з 14:00 до 15:00.

Нагадаємо, "Майдан. Нерозказана історія" у 2015 році була видана накладом 24 тис. примірників і вибилася в лідери продажів у видавництві.

Книга вийшла в лютому 2015 року українською і російською мовами. Протягом року її презентація пройшла в Києві, Запоріжжі, Львові, Черкасах, Дніпропетровську, Кривому Розі, Одесі та ін. містах України, а також у Лондоні. У лютому 2016 року вона з'явилася в продажу на Amazon.com.

Докладно про книгу можна прочитати на офіційному сайті Maidanbook.com.ua. Придбати електронну її версію - на сайті Bookland.com.

У книзі подано відповіді на питання про те, як планували і здійснювали розгін студентів; хто готував бійню на Банковій 1 грудня і спробу розгону Майдану 10 грудня; хто доставив з Росії в Україну "гуманітарний вантаж" - 13 тисяч гранат, які застосовували проти Майдану; який наказ отримали снайпери, виведені на позиції ще 14 лютого; хто розстрілював героїв Небесної сотні; якими були останні години Віктора Януковича як президента і хто допомагав йому здійснити втечу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter