ГоловнаКультура

Міноборони заснувало літературну премію

Претендувати на 10 тис. гривень можуть і журналісти.

Міноборони заснувало літературну премію
Фото: job-sbu.org

Міністерство оборони заснувало щорічну премію імені Богдана Хмельницького у розмірі 10 тис. грн за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва, а також у публіцистиці та журналістиці.

Про це повідомляє сайт Міноборони.

"У Міністерстві оборони України засновано премію імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури і мистецтва. Згідно з положенням, премію присуджують щорічно за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які спрямовані на підвищення престижу ЗСУ, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців та молоді національної самосвідомості, почуття патріотизму і вірності військовим традиціям українського народу ", - сказано в повідомленні.

Дві премії в розмірі 10 тис. грн кожна будуть присуджувати громадянам України на конкурсних засадах до дня ЗСУ 6 грудня.

Претендентів на отримання премії будуть висувати національні спілки України, інші творчі спілки та асоціації, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства.

Нагадаємо, напередодні Президент Петро Порошенко присудив премію "Українська книжка року". Розмір премії - 100 тисяч гривень, половина суми йде автору, половина - видавництву.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter