Нагороди від Міністра оборони чотирьом медикам ПДМШ дісталися "передку"

Сьогодні чотирьом медикам Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова з групи, відзначеної Міністром оборони України, вручено їхні нагороди "на передньому краї оборони незалежності України", як вони це самі сформулювали. Віце-президент ПДМШ із взаємодії зі Збройними Силами України та іншими збройними формуваннями Олександр Гагаєв та анестезіолог Марина Білінська були нагороджені нагрудним "Знаком пошани", а фельдшер Олександр Бохонок та анестезист В'ячеслав Леонтьєв – медаллю "За сприяння Збройним Силам України".

Президент ПДМШ Геннадій Друзенко вручав нагороди в місці тимчасової дислокації на фронті однієї з військових частин, в якій медики-добровольці посилюють медичну службу.

На початку липня Міністр оборони генерал-лейтенант Степан Полторак підписав наказ № 453, яким нагородив 31 пироговця "за значний особистий внесок у надання спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України", які беруть участь в АТО. У наказі також відзначено "зразкове виконання службового обов'язку" медиками-добровольцями та "виявлений при цьому високий професіоналізм".

Ініціатором нагородження медиків-добровольців ПДМШ став народний депутат Юрій Бублик, який відправив відповідний запит Міністру оборони. Про це він повідомив у своєму блозі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter