Перемога з можливим присмаком поразки

З новим розкладом графіку, котрий починає діяти з 27 березня, Одеська залізниця посуває свій приміський-поїзд №6064 "Ім.Т.Шевченко-Гребінка" на 16 хвилин, що дає можливість пасажирам пересісти на експрес Полтава-Київ.

Що це дасть?

Те, що пасажирам Черкаської області відкривається можливість доїзду до Києва в 11:36, тобто в першій половині дня.

До цього часу дизель №6064 прибував в Гребінку, де пасажири мали чекати на найближчий приміський поїзд у напрямку Києва до 14ї години.

То в чому присмак поразки, спитаєте ви?

А в тому, що на пересадку дається пасажирам три хвилини. Дизель з поїздом прибувають одночасно по Гребінці. Єдине що - дизеля часто запізнюються. (Про одеську Залізницю не казатиму, але по Львівській таке - стабільно). Тому вважаю, що це може бути поразкою.

Що було зроблено для цього?

Були зроблені депзвернення від Андрія Іллєнко і спроба зробити запит від Черкаської облради силами Оксана Ковбоша, що облрада провалила:

1) Спершу звернення на ОДЗ з проханням перенести 6064 - було отримано відмову у зв'язку з графіком.

2) Потім було надіслано звернення на ПЗ з проханням подовжити стоянку по Гребінці - на що було отримано згоду від ПЗ. Разом з тим УЗ нам і ПЗ відмовило, мотивуючи це тим, що це може затримати поїзд на 1,5 години по Києву.

3) Вуаля - з 27 числа виходить перемога з присмаком поразки, яка в свою чергу може бути без присмаку, у випадку дотримання розкладу руху.

Разом з тим,я задоволений проробленою роботою, що дозволить сполучити жителів Черкащини з Києвом.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter