Культура

 • "Закон ночі": Куди приводять мрії
  Дарья Бадьёр

  "Закон ночі": Куди приводять мрії

  В український прокат непомітно вийшов новий фільм Бена Аффлека - кримінальна драма "Закон ночі". Після успішних фільмів "Прощай, крихітко, прощай", "Місто" і оскароносного "Арго" Аффлек зняв на диво нудне, переобтяжене персонажами і сюжетними лініями кіно.
 • ​“Кредо вбивці”: погляд геймера
  Юрко Космина

  ​“Кредо вбивці”: погляд геймера

  Перший фільм за мотивами легендарної серії відеоігор “Assassin`s creed” викликав дивні відчуття не лише в далеких від геймерства глядачів, а й у відданих фанатів оригінальної франшизи. Екранізація відеогри — це майже завжди спроба кінематографу змавпувати власне інтерактивне відображення.
 • Ті, що скачуть по верхах: "Ла Ла Ленд" і "Кредо вбивці"
  Дарья Бадьёр

  Ті, що скачуть по верхах: "Ла Ла Ленд" і "Кредо вбивці"

  Перший четвер нового року ознаменувався двома великими прем'єрами: фаворитом "святкового сезону", мюзиклом "Ла Ла Ленд" Деміена Шазелла і екранізацією гри Assassin's Creed. LB.ua подивився обидві картини і радить почати цей рік з чогось більш вражаючого.
 • ​Естетизація потворного, або «Гран Гіньйоль» по-українськи
  Анастасия Гайшенец

  ​Естетизація потворного, або «Гран Гіньйоль» по-українськи

  Трилер на арені цирку «Афродизіак» став кульмінаційним моментом розвитку недержавного театру у 2016 році. Дуже хочеться, щоб ця подія стала точкою переходу на новий якісний рівень культури театрального виробництва.
 • Культура 2016 року в текстах
  LB.ua

  Культура 2016 року в текстах

  Складний, неоднозначний і, безумовно, цікавий 2016-й рік завершився. Поки не набрав обертів 2017-й, ми пропонуємо вам згадати найцікавіші події та теми в світовій і українській культурі минулого року, відображені в статтях авторів розділу "Культура" на LB.ua.
 • Керрі Фішер: Більше, ніж принцеса
  Дарья Бадьёр

  Керрі Фішер: Більше, ніж принцеса

  На 61-му році життя померла Керрі Фішер - велика жінка, актриса, сценаристка, письменниця, чий гострий розум і почуття гумору не дозволили Голлівуду зацементувати її в образі принцеси Леї.
 • Підсумки року в кіно: політ ненормальний
  Дарья Бадьёр

  Підсумки року в кіно: політ ненормальний

  2016-й - рік болю і фрустрацій. Кіно, як це часто буває з мистецтвом, передбачило нинішнє екзистенціальне становище і навіть встигло забезпечити нас рецептами виживання. Усі ці рецепти можна знайти і в нинішній підсумковій десятці найбільш знакових фільмів року, що минає. LB.ua підбиває підсумки року в кіно - світовому та українському.
 • Гриби епохи постмодерну
  Любовь Морозова

  Гриби епохи постмодерну

  Кажуть, причини раптової популярності проекту «Гриби» пов'язані з його очевидним заграванням з культурою 90-х. Але незрозуміло, чому «Гриби» подобаються інтелектуалам. Може, вся річ у тому, що чотири учасники проекту лише грають в наркоманів і гопників, а насправді вони тонкі поети епохи постмодерну?
 • Всі публікації розділу