Світ

 • ФСБ і хакери. Що треба знати про шпигунський кіберскандал у Росії
  Игорь Соловей

  ФСБ і хакери. Що треба знати про шпигунський кіберскандал у Росії

  Незважаючи на зовні заплутану картину, склалася унікальна ситуація, коли в РФ одночасно діють правильні "патріотичні" хакери, неправильні "опозиційні" хакери і взагалі "невідомі" особи, які займаються хакерством, - але всі вони під чуйним контролем ФСБ.
 • Незважаючи на особи: в Радбезі ООН тривають російські провокації
  Игорь Соловей
  Звинувачуючи в черговий раз українців у недостатній гуманності - через те, що в Україні недостатньо сумують за загиблими російськими військовими, а тепер і дипломатами (які, до речі, захищають їхні злочини на міжнародній арені), сама російська сторона демонструє дивовижні приклади цинізму.
 • Терористично-деструктивна роль Росії у світовій спільноті
  Александр Сытин
  Росія дуже суттєво розширила терористичний фронт. Тут з'явилися «нові форми і напрямки роботи», а колишні одночасно набули ширшого розмаху. Загалом нинішній етап гібридної терористичної війни Кремля проти цивілізованого світу можна характеризувати як перехід від терористичної загрози до повноцінної терористичної агресії.
 • Маски скинуто. Що означає визнання Росією документів "Л-ДНР"
  Игорь Соловей
  Визнаючи видані «Л-ДНР» папірці, Путін нагнітає ситуацію і підвищує ставки невійськовим способом - тим самим компенсуючи політичні невдачі Кремля на західному напрямку в цілому і американському зокрема. Також цей указ "ховає" Мінськ-2 і легітимізує Росію як учасника конфлікту. Не кажучи вже про те, що санкції проти Росії повинні стати "вічними".
 • Перший місяць Трампа: поразка політики Кремля на американському напрямку
  Александр Желенин
  Кремль заскочила маленька катастрофа російської політики на американському напрямку. Вклалися в перемогу Трампа, але ось він виявляється не "наш". Чергове запаморочення від чергової тактичної перемоги закінчилося.
 • Чи стане відставка Флінна початком "зачистки" Білого дому від кремлівського впливу
  Ксения Кириллова
  Колишній радник президента Трампа Майкл Флінн є аж ніяк не єдиною і навіть не головною сполучною ланкою між новою адміністрацією США і Кремлем. І зараз в американському істеблішменті, схоже, почалася доволі жорстка боротьба, метою якої є виявлення всіх відносин з Москвою, що компрометують Білий дім.
 • Кому загрожують китайські ракети
  Александр Желенин
  Китайські міжконтинентальні ракети, розміщені вздовж кордонів із Росією - це заначка на майбутнє. Навіщо і для кого?
 • Brexit як яблуко інституційного розбрату
  Олексій Бруслик
  У лідерів кампанії за вихід Сполученого Королівства з ЄС не було чіткого плану дій на випадок успішного для них результату референдуму. Brexit же виявився багатошаровою задачею, що несе в собі більш складні та менш складні проблеми, які уряд не зможе вирішити без підтримки парламентаріїв та електорату. Одним із головних наслідків Brexit для політико-правової системи країни став розкол усередині двох лідируючих партій, що може в перспективі відправити в небуття двопартійну систему Великобританії.
 • Всі публікації розділу