Суспільство

 • Американський психолог: "Суїцид - можливий результат військової служби"
  Маргарита Тулуп

  Американський психолог: "Суїцид - можливий результат військової служби"

  Згідно з даними Міноборони, 2016 року в зоні АТО вчинили самогубство 68 військових. Скільки усвідомлено пішли з життя після війни - невідомо. "Кожен з нас повинен усвідомити, що, відправляючи на війну, ми певною мірою дали військовим свій дозвіл на вбивство. І тепер ми повинні допомогти їм прожити якомога довше", - вважає Брюс Янг. В інтерв'ю LB.ua американський психолог розповів про причини виникнення суїцидальних думок і способи допомоги ветеранам.
 • Кримська медицина: політ над прірвою
  Иван Коняр
  Кримським пацієнтам, аби потрапити до потрібного лікаря, необхідно витратити багато часу, сил і здоров'я, і, крім того, обов’язково, необхідно мати страховий поліс.
 • То чи був хлопчик?
  Семен Глузман
  Депутата Кононенка отруїли! Про це тихо говорять між собою народні депутати, високопосадовці, прокурори і поліцейські слідчі. Більшість відмовчується. Не вірять, чи що...
 • Карпати для ветеранів
  Ольга Пригорова
  Вечори біля вогнища, під гітару, пісні та тихі розмови заліковують душі бійців і допомагають забути жахи війни краще ніж тисячі психологів. З червня 2015 року поблизу Косова працює унікальний табір для демобілізованих військових. 
 • Демографічні тенденції в Криму: емігранти, колоністи, біженці...
  Сергей Лобанов
  Навіть за офіційною статистикою, кожен двадцятий чоловік, який проживає сьогодні на Кримському півострові, приїхав сюди після лютого 2014 року (в Севастополі - кожен восьмий).
 • Дворічна гарантія, заборона маніпуляцій та боротьба з дорогим роумінгом: захист прав споживачів у ЄС
  Денис Горбач
  Найчастіше споживачі обмежуються наріканням на «неєвропейський» рівень захисту їхніх прав. Утім базові норми закону в Україні такі самі, як і в ЄС. Громадяни можуть апелювати до них і часто досягають своєї мети, але якщо адміністрація крамниці відмовляється реагувати, лише одиниці мають завзяття наполягати на своєму.
 • Крим у дзеркалі екології
  Татьяна Рихтун
  Російська Федерація абсолютно безвідповідально ставиться до збереження природного навколишнього середовища в Криму: нестача питної води, стихійні сміттєзвалища і безконтрольний видобуток корисних копалин.
 • Варіанти психічної норми
  Семен Глузман
  Якщо ми знову приведемо до влади у своїй країні брехунів і пройдисвітів, нам не слід шукати відповіді у психіатра. Дурість, легковірність і пасивність також не значаться в Міжнародній класифікації психічних хвороб. Вони є варіантами психічної норми.
 • Всі публікації розділу