Політика

 • Порошенко доручив прийняти закон про систему захисту від кібератак

  Порошенко доручив прийняти закон про систему захисту від кібератак

  Влада має намір підвищити стійкість об'єктів критичної інфраструктури.
 • Проти трампознавства
  Дмитрий Литвин

  Проти трампознавства

  Трамп цілком може проводити де-факто таку політику щодо України, як ніби наша країна - це задвірки Кремля, хоча де-юре обгороджений купою «червоних прапорців». Той випадок, коли віддаєш, просто не допомагаючи. І готуватися Україні потрібно саме до цього.
 • Валіза. Вокзал. Росія
  Олег Батурин, Сергей Петренко

  Валіза. Вокзал. Росія

  Анексія Криму ускладнила виїзд до Європи для жителів півострова. Але все ж не зробила його неможливим навіть для власників російських закордонних паспортів.
 • «Ми живемо у виборі між фантастами, ліберальними романтиками і злодіями»
  Соня Кошкина, Олег Базар

  «Ми живемо у виборі між фантастами, ліберальними романтиками і злодіями»

  «Молода команда Януковича думала, що вони будуть жити вічно, що їм нічого не загрожує, і вони прийшли назавжди. А ось ці, які зараз, вони всі знають, що прийшли не надовго. З одного боку, це добре: вони розуміють, що рано чи пізно відійдуть. А з іншого боку – погано, тому що вони розуміють: часу небагато, і за цей відносно короткий період потрібно винести якомога більше». Розмова Сергія Рахманіна, Соні Кошкіної, Олександра Мартиненка та Олега Базара
 • Російсько-українська війна: польський фронт
  Олег Покальчук

  Російсько-українська війна: польський фронт

  У відносинах із Польщею нам необхідно перейти від абстрактної «дружби» до активної бойової співпраці в політичній та інформаційній сферах. Адже ми колись разом уже брали Москву.
 • Ефект Трампа
  Виталий Портников

  Ефект Трампа

  Супротивникам Трампа потрібно, щоб він домовлявся з Путіним, не посилював санкції проти Москви, шукав компроміс з приводу Сирії, не давав Україні летальну зброю - тобто робив те, що донедавна робив Обама.
 • Крим і Севастополь. Феодальні війни
  Сергей Лобанов

  Крим і Севастополь. Феодальні війни

  Очолити російську адміністрацію Севастополя може Вадим Колесніченко, колишній заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Амбіції мав і колишній міністр оборони Павло Лебедєв, але він передумав.
 • Ефект Маккейна
  Олег Покальчук

  Ефект Маккейна

  Республіканський Конгрес США не зацікавлений робити що-небудь реально для України. Ключове слово тут – «робити», а не «висловлювати співчуття і підтримку». Тому що дії – це гроші. З їхнього бюджету в наше невідомо що.
 • Олександр Драбинко: УПЦ перетворилася на певний острівець російської ідентичності в Україні
  Соня Кошкина, Олег Базар

  Олександр Драбинко: УПЦ перетворилася на певний острівець російської ідентичності в Україні

  «Системний вплив на Церкву - «предмет розкоші», який може дозволити собі аж ніяк не кожна багата і навіть дуже багата людина. Але Новинський - людина системна і щедра». Розмова Соні Кошкіної й Олега Базара з митрополитом Олександром Драбинком.
 • ​Майкл Щур: Глобальне завдання – змусити людей сумніватися у тому, що їм показують по телевізору
  Соня Кошкина, Олег Базар

  ​Майкл Щур: Глобальне завдання – змусити людей сумніватися у тому, що їм показують по телевізору

  "Не відпускає відчуття якоїсь такої близькості з тими хлопцями, з якими тренувався (в армії). Відчуття, що ти робиш – абсолютно точно – на 100% правильну роботу. Ти точно знаєш, що ти на білій стороні. Оце не відпускає. Відчуття правоти. Я був найближче до цієї правоти за все своє життя". Інтерв'ю з головним сатириком українського ТБ. 
 • Андрій Коболєв: Європейці прямо говорять: «Панове, ми в РФ заробляємо мільярд. В Україні цифра поки що близька до нуля»
  Соня Кошкина

  Андрій Коболєв: Європейці прямо говорять: «Панове, ми в РФ заробляємо мільярд. В Україні цифра поки що близька до нуля»

  «Якщо раптом «Газпрому» вдасться довести, що НАК «Нафтогаз України» повинна компенсувати суму в 38 млрд доларів, для компанії вона буде непідйомна. У нас на цей випадок є «план Б». Розмова голови НАК «Нафтогаз» з Сонею Кошкіною.
 • Всі публікації розділу