Політика

 • Депутата Артеменка офіційно виключили з фракції Радикальної партії

  Депутата Артеменка офіційно виключили з фракції Радикальної партії

  У фракції Ляшка залишилося 20 осіб.
 • Оксана Сироїд: «Заздрю тій Україні, президентом якої стане Юрій Бойко. Тільки, боюся, нас з вами в тій Україні не буде»
  Соня Кошкина
  Про зустріч Садового, Саакашвілі та Гацька: «Часом кава – це просто кава». Віце-спікер Ради говорить про позиції «Самопомочі», рейтинги Садового та вибори на Донбасі.
 • Ігор Насалик: "Я прогнозував блокаду"
  Соня Кошкина
  "Ще в червні, липні, серпні і Президент, і прем’єр сказали підготуватися до зимового сезону з урахуванням можливих блокад. Але чомусь ми розраховували на блокаду з тієї сторони, а не з нашої, української". Розмова міністра енергетики та вугільної промисловості з Сонею Кошкіною.
 • "Не даймо сліпій ненависті запанувати над нами"
  Ініціативна група «Першого грудня»
  Воістину настав час нам спитати себе: "Що з нами відбувається? Чому ми стаємо носіями зла?". Війна не скасовує дію Божого закону, який є для всіх законом цивілізованого співжиття. Звернення ініціативної групи "Першого грудня" до українців. 
 • Конкурс до Верховного суду: активна фаза
  Вікторія Матола
  "Ми в середині комісії розписалися кров'ю (щоб не допустити проходження окремих кандидатів поза конкурсом). Якщо когось впіймаєте, негайно повідомляйте в Антикорупційне бюро", - зазначив голова ВККС Сергій Козьяков. Після тестування кандидатів прохідні бар'єри не подолали, зокрема, двоє нинішніх суддів Верховного Суду Богдан Пошва та Василь Гуменюк, 13 суддів вищих спеціалізованих судів, в тому числі заступник голови Вищого господарського суду Сергій Могил, дядьком якого є Сергій Ківалов.
 • П'ятнична п'ятірка: “Комуняку — на паспортяку!”, або Зорянові війни
  Юрко Космина
  Хроніки блокадної України, Шкіряк VS “Вконтакт”, “Трамптепернаш”, “поллітруки” Донбасу й розкладачка в Маволеї — у сатиричному огляді подій тижня, що минає.
 • "Міністерство політичних партій" в Україні вже діє
  Микола Маломуж
  НАЗК спрямовує керівників «звичайних» політичних партій до суду, де їх притягнуть поки що до адміністративної відповідальності. Але чомусь керівників парламентських партій, які ухвалили такий «революційний» закон про НАЗК, а може, ще й брали участь у формуванні його особового складу, у судових інстанціях не видно.
 • Блокада мозку
  Соня Кошкина
  Ніхто, крім Гройсмана і вузького кола вінницьких однодумців, в пролонгації урядового імунітету не зацікавлений. У тому числі Президент Порошенко. Останньому значно логічніше створити вельми норовистому Прем'єру «підвішену ситуацію». Як це вже було з Арсенієм Яценюком.
 • Порядок денний Верховної Ради на найближчу сесію і 2017 рік
  Институт Горшенина
  6 лютого в Інституті Горшеніна відбувся круглий стіл на тему: «Порядок денний Верховної Ради на найближчу сесію та 2017 рік». Пропонуємо вашій увазі стенограму виступів учасників заходу.
 • Україна, “афганці” й колоніальний расизм
  Юрко Космина
  Попри три роки російської агресії на Донбасі, офіційна Україна продовжує вважати аналогічну афганську авантюру Кремля приводом для гордості та врочистого вшанування за участі перших осіб держави.
 • Трамп, Флінн, Крим
  Виталий Портников
  Для того, щоб зам'яти скандал і відвести від себе його можливі наслідки, Трампу сьогодні потрібно дистанціюватися від Путіна якнайдалі. Набагато далі, ніж це міг собі дозволити Обама, який перебував поза підозрою. Так далеко, щоб ніхто не міг навіть й уявити, що він колись збирався про щось домовлятися з російським правителем.
 • Всі публікації розділу