>

"Манчестер Сіті" збив пиху з новоспеченого чемпіона Англії - "Ліверпуля"

До першого гола Кевіна де Брейне гості виглядали на полі явно кращими.

"Манчестер Сити" - "Ливерпуль"

Перший матч у ранзі офіційних чемпіонів Англійської прем'єр-ліги сезону 2019/20 "Ліверпуль" проводив у Манчестері проти своїх єдиних конкурентів двох останніх сезонів – "Сіті".

Відсутність мотивації позначилося на діях підопічних Юргена Клоппа і вони осоромилися на "Етіхад" – 0:4.

Однак до першого гола Кевіна де Брейне з пенальті на 25 хвилині гості виглядали на полі явно кращими, чого коштував тільки удар у штангу Мохамеда Салаха.

Гол бельгійця трохи похитнув впевненість "червоних", але вони як і раніше були конкурентноздатні. Визначальним у матчі став гол Рахіма Стерлінга на 35 хвилині.

Після подвоєння своєї переваги підопічні Хосепа Гвардіоли показали всю свою міць.

Правда, і суперник, немов перебуваючи в післясвятковому похміллі, дозволяв їм це робити.

У підсумку, поразка новоспеченого чемпіона від чемпіона минулих двох сезонів закрила програму 32 туру АПЛ.

Додамо, що "Ліверпуль" вперше з травня 2015 року, коли він програв "Стоку" 1:6, пропустив 3 голи в АПЛ за один тайм.