"Барселона" і "Реал" вилетіли з Кубка Іспанії в один день уперше за 65 років

Обидва гранди програли баскам.

"Реал Сосьєдад"

Напередодні пройшли завершальні чвертьфінальні матчі Copa del Rey.

У Мадриді на "Сантьяго Бернабеу" "Реал" сенсаційно програв своїм одноклубникам з Сан-Себастьяна – "Реалу Сосьєдаду" – 3:4.

Примітно, що рахунок у матчі відкрив наймолодший дебютант в історії "Реала" Мартін Едегор. Щоправда, забив гол 21-річний норвежець у ворота клубу, якому належить: Мартін на правах оренди виступає за "Сосьєдад".

Нагадаємо, перший матч за "Королівський клуб" Едегор зіграв 23 травня 2015 року, у віці 16 років і 157 днів.

Упродовж зустрічі господарі програвали 1:4, але на 90+3 хвилині зуміли до мінімуму скоротити відставання в рахунку, але на більше "Реалу", який виступав практично основним складом, просто не вистачило часу.

Другой гранд – "Барселона" також програла команді з Країни Басків – "Атлетіку".

Матч відбувся в Більбао.

Усе вирішив єдиний гол Іньякі Вільямса, забитий іспанцем на 90+3 хвилині більярдним ударом голови.

Іньякі Вільямс

Додамо, що матч був гарячим - на обидві команди рефері Хуан Мунера виписав 9 "гірчичників", причому 6 з них дісталися каталонцям.

Таким чином, "Реал" і "Барселона" вилетіли з Кубка Іспанії в один день.

Подібний випадок стався вперше за 65 років. Востаннє обидва іспанські гранди вилітали з Copa del Rey в один день у 1955 році. Тоді це сталося на стадії півфіналів - кривдниками "блаугранас" також виступили футболісти "Атлетіка", а "Реал" програв "Севільї".

У півфінал Кубка Іспанії-2020 вийшли "Гранада", "Мірандес" (клуб Сегунди), "Атлетік" і "Реал Сосьєдад".