>

В Англійській прем'єр-лізі зафіксовано перший випадок перезабивання пенальті за допомогою VAR

Пощастило футболістам "Арсеналу".

Пьер-Эмерик Обамеянг

Напередодні в матчі 14-го туру Англійської прем'єр-ліги між "Норвічем" і "Арсеналом" (2:2) було зафіксовано перший випадок, коли незабитий пенальті суддя дозволив перебити, пославшись на VAR.

Епізод стався на 29-й хвилині. Форвард гостей П'єр-Емерік Обамеянг у першому випадку не зміг переграти Тіма Крула.

Але в справу втрутилася VAR. Арбітру Полу Тірні підказали, що футболісти "Норвіча" вбігли в штрафний раніше визначеного часу, через що пенальті перебивали. На протести футболістів "Норвіча", що гравець "Арсеналу" також вбіг до штрафного до моменту удару, на арбітра з Ланкашира не справили враження. Відтак габонець з другої спроби влучив у ворота суперника, зрівнявши рахунок.

Зазначимо, що той самий Обамеянг удруге зрівняв рахунок у матчі на 57-й хвилині.