>

Син Шумахера здобув першу перемогу у Формулі-2

20-річний німець знаходиться за крок від першої Формули.

20-річний гонщик Мік Шумахер, син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, здобув першу перемогу у Формулі-2.

Німець, який виступає за команду Prema, фінішував першим у недільному спринті на трасі Хунгарорінг в Угорщині.

Мік Шумахер стартував з реверсивного поула як пілот, який фінішував восьмим у суботу. На старті його намагався атакувати Нобухару Мацусіта з Carlin, але Шумахер-молодший втримав лідерство, а японець потрапив під атаки Серхіо Сетте Камара з DAMS.

Шумахер упевнено довів гонку до перемоги. Він випередив на фініші Мацусіту на 1,4 секунди. Однак японець отримав два додаткові очки за краще коло. Три лідери чемпіонату Нік де Вріз, Ніколас Латіфа і Лука Гіотто фінішували один за одним з 6 по 8 місця.

Нагадаємо, що у 2018 році Мік Шумахер став чемпіоном європейської серії Формула-3. Свою першу перемогу він здобув тільки на екваторі сезону наприкінці липня, але після цього він набрав неймовірну форму і переміг ще у семи гонках.