>

В українському футболі після матчу співробітник клубу побив арбітра

Матч в Івано-Франківську закінчився гучним скандалом.

Игорь Бич

Матч 20-го туру Першої ліги між "Прикарпаттям" і "Миколаєвом", який відбувся 27 березня в Івано-Франківську, закінчився нетрадиційно.

Після поєдинку адміністратор івано-франківського клубу Олександр Бурлака побив головного арбітра зустрічі Ігоря Бича, повідомляє sportarena.com.

Довелося викликати поліцію, яка зафіксувала факт завдання побоїв. Окрім того, цей інцидент у своєму рапорті описав і делегат матчу, відзначає видання.

Спочатку рапорт делегата вивчили в Комітеті арбітрів, після чого справу було передано в Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України.

Відзначимо, що мотиви такого вчинку адміністратора "Прикарпаття" можна припустити, з огляду на розвиток подій на полі.

На 73-й хвилині гравець господарів Ярослав Конкольняк зрівняв рахунок у матчі 1:1.

Однак уже через 7 хвилин у ворота "Прикарпаття" було призначено пенальті, яке реалізував Ігор Семенина.

Додамо, що арбітр матчу показав 7 жовтих карток футболістам "Прикарпаття".