>

"Баварія", граючи 80 хвилин у меншості в 1/4 фіналу Кубка Німеччини, забила суперникові 5 м'ячів

При цьому мюнхенці пропустили лише на один м'яч менше.

Один из Робертов - Левандовски

У чвертьфіналі Кубка Німеччини глядачі, які прийшли на мюнхенську "Альянц-Арену", на власні очі побачили божевільну "перестрілку" між "Баварією" і скромним "Хайденхаймі": 9 м'ячів на двох - підсумок цього протистояння.

Дебют для господарів склався цілком вдало, на 12-й хвилині Леон Горецька відкрив рахунок у матчі 1:0.

Однак уже через 3 хвилини баварці залишилися в меншості - рефері вилучив захисника Нікласа Зюле за фол останньої надії. І понеслося.

Роберт Глатцель (26-та хвилина) і Марк Шнаттерер (39) виводять гостей уперед 1:2.

У другому таймі настала черга футболістів "Баварії". Граючи в меншості, Томас Мюллер (53), Роберт Левандовський (56) і Серж Гнабрі (65) зробили, здавалося б, вагому заявку на загальну перемогу господарів у поєдинку 4:2.

Суперник у боргу не залишився - Глатцель (74 і 77 - з пенальті) зробив у матчі хет-трик і відновив статус-кво 4:4.

Переможний м'яч у матчі також на рахунку футболіста на ім'я Роберт - Левандовський на 84-й хвилині, своєю чергою, зробив дубль у матчі, остаточно вивів "Баварію" вперед 5:4 і забезпечив вихід мюнхенців до півфіналу Кубка.

У ще одному чвертьфіналі "Шальке-04" на своєму полі поступився "Вердеру" 0:2.

Українець Євген Коноплянка вийшов на поле в складі господарів на 59-й хвилині і нічим особливим "Шальке" не допоміг.