>

Після поразки ПСЖ в Ліоні лише одна команда з топ-чемпіонату не зазнала гіркоти поразок

Парижани вперше поступилися в матчі національної першості.

Анхель Ди Мария

У рамках 23-го туру французької Ліги 1 в Ліоні "Олімпік" приймав чемпіона і беззастережного лідера чемпіонату "Парі Сен-Жермен".

Підопічні Бруно Женезіо завдали парижанам першої поразки в чемпіонаті Франції - 2:1.

Дебют поєдинку був за футболістами ПСЖ - вже на 7-й хвилині Анхель Ді Марія відкрив рахунок в матчі - 0:1.

Надалі гра відбувалася на зустрічних курсах, з безліччю моментів і біля одних, і біля інших воріт.

Зрівняти рахунок господарям на 33-й хвилині допомогла помилка голкіпера Альфонса Ареала і відмінні дії в повітрі Муси Дембеле - 1:1.

На початку другого тайму неакуратні дії Тіаго Сільви у власному штрафному майданчику проти того-таки Дембеле призвели до призначення пенальті у ворота гостей. Набіл Фекір був точним - 2:1.

Надалі, господарі неймовірними зусиллями зберегли перевагу.

Після поразки підопічних Томаса Тухеля в Ліоні в топ-європейських чемпіонатах залишився лише один клуб, який ще не зазнав гіркоти поразки - це нинішній клуб Криштіану Роналду туринський "Ювентус", який після 22 турів Серії А має 19 перемог і 3 нічиї.