>

Фанат "Чарльтона" на радощах випадково вдарив ногою в пах футболіста на святкуванні гола

Радість гравців і вболівальників "Чарльтона" була спільною.

У рамках 29-го туру Першої ліги Англії клуб "Чарльтон", який бореться за підвищення в класі,  приймав середняка ліги "Аккрингтон Стенлі".

Усе вирішилося в останні 10 хвилин поєдинку. Спочатку, на 82-й хвилині було вилучено гравця господарів Лайла Тейлора.

Однак, граючи в меншості, підопічним Лі Бойєра вдалося не тільки зберегти свої ворота "сухими", а й на 90+3 хвилині забити переможний гол - зробив це Карпан Грант, який реалізував пенальті 1:0.

Радість футболістів "Чарльтона" була непідробною - привітати Гранта побігла вся команда. Не відстали від гравців і фани команди, які вибігли на поле відсвяткувати успіх. При цьому один з уболівальників послизнувся і високо піднятою ногою вдарив одного з футболістів у ділянку паху.

Безсумнівно, біль гравця Чарльтона Крістіана Бєліка була сильною, але радість від перемоги ще більшою.