>

Гравець "Ліверпуля" ледь не зламав ногу футболістові "Наполі" в жорсткому підкаті

Ван Дейк отримав попередження за свій фол.

Дріс Мертенс

На 13-й хвилині матчу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" – "Наполі" (1:0) захисник "червоних" Вірджил ван Дейк, намагаючись перервати контратаку гостей, пішов у жорсткий підкат проти форварда "Наполі" Дріса Мертенса.

Пряма нога ван Дейка з такою силою встромилася в гомілку Дріса, що та прогнулася, немов плече лука.

Рефері поєдинку словенець Дамір Скоміна нагородив гравця "Ліверпуля" жовтою карткою, від видалення ван Дейка вберегло те, що його нога все-таки спершу досягла м'яча.

Що стосується Мертенса, то було видно, що бельгієць після цього епізоду відчував на полі певний дискомфорт, але мужньо перемагав біль, його замінили лише на 67-й хвилині.